Menselijke eerst Georiënteerd, Kwaliteit. Het meest bovenste kredietwaardigheid, Klantentevredenheid
Plaats van herkomst: | Dongguan, Guangdong, China |
Merknaam: | SPDAR |
Certificering: | ISO |
Modelnummer: | 60x 200m x 8 m = 12000sqm |
Min. bestelaantal: | 20Tons |
---|---|
Prijs: | Negotiable |
Verpakking Details: | ingepakt in een ijzerhouder en dan door een container, normaal 15tons ~25tons per 40HQ container, he |
Levertijd: | 15~45days |
Betalingscondities: | L / C, T / T |
Levering vermogen: | 10000 metrische ton/maand |
staal materiële norm: | Q235B/Q345B; | Hoofdstructuurdelen: | Gelaste 6mm~25mm dikteh stralen & Ronde pijpen |
---|---|---|---|
Vastbindende Delen: | 2.5mm dikte Gegalvaniseerd C purlins & Staalhoeken | Oppervlaktebehandeling: | Rode inleiding + Grijze verfoppervlakte |
Clading Systerm: | Gekleurde Staalplaat en FRP-Verlichtingstegels | Drainagesysteem: | Gegalvaniseerd watergoot & pvc onderaan Pijp |
Accessoires: | Bout met hoge weerstand & Self-tapping Schroef | laden: | Door 40 HK Contianer |
Gebruik: | Opslag | Type: | Poortkader |
handels termijnen: | FOB- EXW, CFR, de CIF, Huis-aan-huisdienst | Verschepende Haven: | Om het even welke haven van China |
Hoog licht: | farm buildings and structures,industrial steel structures |
Van het Structuur/12000sqm Pakhuis van het gevogeltelandbouwbedrijf de Logistiekcentrum/Grijze Kleurenverf
1. Algemene Beschrijving
Van de Structuur/12000sqm van het gevogeltelandbouwbedrijf van de het Pakhuislogistiek het het Centrumgebruik prefabriceerde staalh stralen om de belangrijkste staalkaders en de gebruik gegalvaniseerde stralen van C & z-als dak en muurpurlin te bouwen, kan de bekleding systerm de glasgordijngevel, of aluminiumgordijngevel of gebruik gekleurd staalmuur en dak doen, of kan de lichte tegels van FRP gebruiken.
Snel te vervaardigen om, Gemakkelijk te assembleren,
Lange gebruikende tijd meer dan 50 jaar,
Lage kosten en onderhoud,
Milieuvriendelijk,
Rekupereerbaar,
Lichter gewicht,
Uitstekende anti-schok en anti-effectcapaciteit.
2. Materiële Specificatie Datas voor verwijzing
3.Process methode
CNC het knipsel van de Staalplaat- H Vorm het Vormen zich - Het lassen door de Solderende Machine van het ARC- Het rechte Vorm Bevestigen - De gezamenlijke las van de Staalplaat door handboek- Zandstralen- De Stap van de verfbehandeling-Ladingsverpakking
4.Loading & Installatie voor verwijzing
Loaidng in fabriek
Het laden bij de projectplaats
Installatie bij baanplaats
5. Vóór de verkoopdienst
Wij hebben professionele ingenieursteams om het structurele trekken en de bouwtekening volgens de eisen van de klant te maken.
Als u schaaft om een het Kadergebouw van het Garagestaal te bouwen, uw vereisten naar te verzenden gelieve me, en dan kunnen wij u de beste oplossing geven.
Wij zullen u professionele technische oplossing geven als u dit voor en contact met ons per e-mail kunt vullen, fax of tel. die bij de bodem van deze vorm een lijst maakten van.
Compaynaam: | |||||||
Cliënt | Tel./Fax: | E-mail: | |||||
Bouw Basisinformatie | |||||||
Project: | Project Nr.: | ||||||
Plaats | De bouwgebruik | Totale oppervlakte | |||||
Lengte (m) |
Breedte (m) |
Eave Hoogte (m) |
|||||
Dakmateriaal | |||||||
Muurmateriaal | |||||||
Ontwerplading en Meteorologische Voorwaarden | |||||||
Windlading (kn/m2) |
Windsnelheid (m/sec) |
Sneeuwlading (kn/m2) |
|||||
Regenval Capaciteit |
Aardbevingsrang | ||||||
Gelieve te vullen de onderstaande informatie in als de uw bouw mezzine heeft | |||||||
Hoogte van Mezzanine (m) | Gebruik van mezzanine | ||||||
Leef lading op mezzanine (kn/m2) | |||||||
Gelieve te vullen de onderstaande informatie in als de uw bouw de kraan heeft | |||||||
Capaciteit (t) |
Spanwijdte (m) |
Hoeveelheid | |||||
Het hijsen van hoogte (m) | Andere informatie over kraan | ||||||
De bouw van schets | |||||||
6. Naverkoop
Wij kunnen u de gehele vastgestelde installatietekeningen voor assemblagegeleiding aanbieden.
Ook hebben wij professionele installatieteams, als u nodig hebt, wij kunnen de installatieingenieurs aanbieden om u te helpen om de gehele gebouweninstallatie te leiden.
Contactpersoon: Helen Sun
Tel.: +8613712413260